Змішувачі для кухні Frap
Змішувачі для кухні Frap
Frap відомий у всьому світі виробник сантехніки, який зарекомендував себе більше 10 років тому. Завдяки новітньому обладнанню та якісній сировині вдається робити якісні товари і встановлювати на них демократичні ціни. Саме так вдається тримати баланс між якістю і доступністю. Також Frap пропонує різні цінові сегменти, але й вони виконують свої головні функції.
Які змішувачі для кухні пропонує Frap?
Відповідь дуже проста — найрізноманітніші! У каталозі доволі широкий асортимент, в основному вони відрізняються за дизайном, матеріалами та функціональністю. Під функціональністю ми маємо на увазі способи регулювання напору та температури води, можливість підведення питної води та режими роботи аератора.
Для початку зупинимося більш детально на матеріалах, є три основних сировини для виплавки змішувачів:
- нержавіюча сталь;
- латунь;
- алюмінієвий сплав.
Моделі з нержавіючої сталі найдорожчий варіант, але й найміцніший. Вони довго працюють без перебоїв та мають заявлені строки експлуатації більше 15 років. На другому місці латунь, її легше відливати та надавати форму, тому ціна на неї буде нижче. Експлуатаційні властивості трохи поступаються нержавіючій сталі, але не дуже суттєво.
Стосовно алюмінієвих сплавів, то це бюджетний варіант, який стабільно працюватиме два роки, можливо трохи більше. Змішувачі зі сплаву дуже легкі, їх доречно встановлювати у приміщеннях які не дуже часто використовуються. На сезонних курортах або літніх будинках. Але у приморських регіонах краще за слав і метали демонструє себе пластик.
Дизайн та функціональність
Компанія Frap пропонує різноманітні дизайнерські рішення для будь-яких потреб. Наприклад, якщо у вас невеликий кухонний простір та неглибока мийка, є спеціальні низькі змішувача. Вони не займають багато місця та не розбризкують воду. Є й високі варіанти, які можна використовувати для глибоких та подвійних мийок. Виділимо основні типи змішувачів для кухні:
- одноважельні;
- вентильні;
- з гнучким виливом;
- г-подібні;
- з рефлекторним виливом;
- під фільтр;
- настінні.
Одноважельні та вентильні моделі відносяться до способу управління. Тобто за допомогою важеля або кран-букс. У першому випадку використовуються картриджі для змішування води. Також сюди відносяться і сенсорні, але для кухні таких моделей майже не має, бо це не практично.
Далі класифікація іде за формою виливу: рефлекторний, гнучкий, г-подібний або низький. Висувні виливи допомагають додати комфорту до повсякденних справ. З ними зручно наповнювати великі ємності, мити багато посуду та кухонну поверхню. Але витяжний вилив має ще додаткову функцію. Гусак захований всередину у вигляді шлангу та висувається в середньому на 1.5 метри. Г-подібні змішувачі високі та їх верхня частина не опущена до низу. Тому тарілки та каструлі не будуть чіплятися за них.
Змішувачі під фільтр в свої конструкції мають додаткову підводку, яка передбачає встановлення фільтра. Так вони подають питну очищену воду з водопроводу. Є й інша варіація, окремий кран-фасетка. Він має невеликі розміри та встановлюється на мийку поряд з основним змішувачем.
Щодо настінних кранів, то це така конструкція з минулого. Рідко використовується в основному за задумкою інтер’єру або у квартирах з застарілим ремонтом де труби підведені до стіни.
Frap пропонує всі види змішувачів, тож переходьте у каталог та дивіться більш детально:
Огляд сторінки за цією темою: https://flapmarket.com.ua/ua/a489157-frap.html.
- Новинка в асортименті запірної арматури та фітингівVLMZ - найбільший вітчизняний виробник трубопровідної, запірної арматури та з’єднувальних частин до трубопроводів
- Душові трапи ITAL: надійність, довговічність, інноваціїДушові трапи ITAL - це невід'ємний елемент будь-якої душової кабіни, що забезпечує ефективне відведення води та запобігає появі неприємних запахів.