Як вибрати новий змішувач для ванни
Як вибрати новий змішувач для ванни
Що робити, якщо ваш попередній змішувач для ванни вийшов з ладу, а ви в них абсолютно нічого не розумієте? Не хвилюйтеся, у цій статті ми допоможемо вам підібрати максимально зручну та якісну модель. Для цього потрібно знати не так багато інформації. Тут ми коротко викладемо основні аспекти.
Як правильно підібрати змішувач для ванної кімнати?
Критерії вибору залежатимуть від бюджету. Основу ціноутворення складає матеріал виготовлення. Якщо вас цікавить бюджетне рішення, розглядайте моделі із пластику, силуміну або алюмінієвих сплавів. Хороший змішувач для ванної виготовляється з латуні та нержавіючої сталі.
Далі варто звернути увагу на вилив, а точніше його довжину. Якщо у вас ванна розташована впритул до стіни та стики герметичні, можна сміливо використовувати короткий гусак. Є ще така варіація, але вона поступово відходить у минуле, що не може не тішити. Це змішувач на стіну з довгим виливом, який використовують у комбінації з раковиною за допомогою його повороту.
Уточніть у продавця, який картридж встановлений усередині крана. Підійдуть такі розміри:
- 35 мм;
- 40 мм;
- 25 мм.
Ці розміри картриджів стандартні, тому якщо він вийде з ладу, буде простіше замінити. Так як такий розмір як 28 мм, важче знайти. Ну і перевірити його працездатність без підключення води, можна покрутити ручки та перемикачі. Дивіться, щоб нічого не люфтило, а важіль повертався дуже легко та плавно.
Монтаж змішувача для ванни
Для початку визначимося з тим, яка у вашого крана установка та кріплення. Для ванни найпопулярніші змішувачі – це настінні. В основному вони з поворотним виливом та ручним душем. Також в асортименті сантехніки є такі рішення, як змішувачі на борт ванни або підлогові. Крім зовнішнього дизайну, важливий тип підводки до труб. У настінного варіанту це жорсткі підводки, вони виходять зі стіни на певному рівні. Якщо ви не прокладаєте труби самі на етапі ремонту, то підключити такий кран не складе труднощів. Ще більш рідкісний, але цікавий варіант із жорсткого підведення труб – це змішувачі прихованого монтажу. Виглядає дуже красиво та акуратно, але потрібно робити спеціальну нішу у стіні, щоб він і був "прихованим".
Гнучка і жорстка підводка
Інші два варіанти на гнучких підводках. Інструкції з монтажу йдуть у посібнику до використання. З тією різницею в тому, як розташовується змішувач. Підлоговий варіант має під нижньою кришкою приховану триногу для стійкості. Гнучкі підведення підключаються до ніші у підлозі. Якщо вони у вас виведені в іншому місці, доведеться змінювати конфігурацію. Вони мають проходити під плиткою. Найпростіший варіант по підключенню - це змішувач на борт ванни. Йде на гнучких підводках, як і підлоговий. Але потрібна спеціальна ванна на 3 отвори для розташування змішувача, або доведеться робити отвори самостійно.
Будова змішувача для ванни з душем
Найпопулярніший варіант – це змішувач із ручним душем. Для перемикання між режимами використовується дивертор. Це найпроблемніше місце змішувача, оскільки він найчастіше ламається. Це замінна деталь. Щодо пристрою змішувача для ванни зсередини, пропонуємо подивитися схему:
Тепер відповімо на запитання: «Змішувач для ванної з душем як вибрати?». Звертати увагу на дивертор, щоб він не люфтив, перемикався плавно і його можна замінити.
Змішувач якої фірми краще вибрати
Серед популярних виробників на ринку України є Kludi, Oras, Grohe — це топ сегмент. Детальніше ми розглядаємо виробників у цій статті. Радимо звернути увагу на позиції нашого інтернет-магазину в таких брендах як Gappo, Frap та Wezer.
Відвідайте сторінки за цією темою: сантехніка Frap, сантехнічний виробник Gappo, каталог сантехніки Wezer, сантехника Фаоп, купити змішувачі.