Новинка

Зливний механізм для туалетного бачка ITAL S2312, 2 кнопки
- Немає в наявності
- Код: 1047462
500 ₴
+380 (67) 500-59-19
Відділ продажів
- +380 (50) 500-59-19Відділ продажів
- +380 (73) 500-59-19Відділ продажів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Специфікації
Інформація для замовлення
Зливний механізм ITAL S 2312 з 2ма кнопками - це надійний комплект арматури для зливного бачка.
Особливості та переваги Зливного механізму для туалетного бачка ITAL
- Економія води. Завдяки двом кнопкам ви можете обирати, скільки води використовувати для змиву, економлячи при цьому кошти та ресурси.
- Швидкість зливу. Швидкий та потужний змив 2,3 л/с гарантує ідеальну чистоту вашого унітазу за лічені секунди.
- Легке встановлення. Довжина тросу дозволяє встановити механізм на бачки різної висоти.
- Універсальна кнопка. Можна встановити кнопку як зверху кришки бачка, так і врізати в неї.
- Тросовий механізм регулювання. Забезпечує плавний та точний контроль над режимами змиву.
- Якісне гумове ущільнення та силіконова прокладка. Гарантують герметичність та запобігають витокам води.
- Всі елементи, що контактують з водою, виготовлені з нержавіючої сталі, що забезпечує стійкість до корозії та довговічність.
- Регульований. Ви можете налаштувати висоту трубки переливу та рівень малого та повного змиву.
- Бездоганна робота. Надійна конструкція та якісні матеріали гарантують безперебійну роботу клапана протягом багатьох років.
Забудьте про неприємні запахи з каналізації з арматурою ITAL!
Як це працює?
Тросовий механізм управління зливного бачка - це система, яка використовується для активації змиву води з бачка унітазу. Її робота ґрунтується на принципі передачі механічного зусилля за допомогою троса.
- Натискання на кнопку змиву, яка зазвичай розташована на кришці бачка, дає початковий імпульс.
- Від кнопки відходить трос, який з'єднує її з механізмом зливу, розташованим всередині бачка.
- Трос, з'єднаний з механізмом зливу, який складається з різних деталей, таких як клапан, важелі та пружини.
- Коли ви натискаєте кнопку, трос тягне за собою механізм зливу, який відкриває клапан, що призводить до виливання води з бачка в унітаз.
Купити Зливний механізм для туалетного бачка ITAL можна, натиснувши на кнопку "Купити" або зателефонувати нашим менеджерам за телефонами, вказанними на сайті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ITAL |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Пластик |
| Покриття | Без покриття |
| Підключення води | Нижня |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого для сантехніки | Арматура для зливного бачка |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Діаметр кнопки | 38 мм |
| Діаметр підключення | 2" |
| Монтажна висота | 28 см |
| Швидкість зливу | 2.1 літр/хв |
- Ціна: 500 ₴


