
Душова система з термостатом FAOP A2409-60, вилив - перемикач на лійку, 3-режими, чорний
- Готово до відправки
- Код: 1044749
16 099 ₴
- +380 (50) 500-59-19Відділ продажів
- +380 (73) 500-59-19Відділ продажів
Сучасна сантехніка відповідає вимогам споживача. Faop пропонує комплектуючі, які ідеально підходять для кухні та ванної кімнати. На сайті представлені моделі високої якості та з позитивними характеристиками. Сантехнічний прилад має ламінарне регулювання при змішуванні води з правильним напрямком води до виливу або душу.
Душова система з термостатом FAOP A2409-60 від виробника
Інтернет-магазин наповнений сантехнікою за якістю порівнянною з GROHE, KLUDI. Аерований потік та температура води регулюються шляхом сучасного картриджа всередині системи та насичуються повітрям за допомогою аератора. Струмінь води розсіюється, роблячи потік візуально "м'яким" і пінним. Латунний хромований корпус гарантує довговічність, захист від корозії та естетичний блиск.
Душова система з термостатом FAOP A2409-60 мають ряд переваг:
- зручність використання;
- зниження розбризкування;
- видача заданого співвідношення гарячої та холодної води при наступному відкритті.
Компанія дбає про покупців, тому пропонує обладнання за прийнятними цінами. Кожна деталь проходить строгу перевірку, тому поява неякісного товару виключена.
Душова система з термостатом FAOP A2409-60 в Україні
Виробник реалізує продукцію, яка підійде для облаштування квартири чи заміського будинку. На сайті ви знайдете все, що вам потрібне. Співпраця з нами гарантує:
- акції;
- спецпропозиції;
- знижки;
- тривалий термін використання.
Сантехнічне обладнання відповідає заявленим характеристикам. Щоб замовити змішувачі Faop в Україні, заходьте на сайт, заповнюйте електронну форму заяви або телефонуйте. Ви отримаєте виріб, що спрямовує потік воду до виливу або душу з регулюванням температурного режиму.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Faop |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Колір | Чорний |
| Кількість режимів струменя | 3 |
| Покриття | Емаль |
| Стан | Новий |
| Встановлення | Пристінна |
| Матеріал душової системи | Латунь |
| Комплектація | |
| Термостат | Так |
| Вилив | Так |
| Ручний душ | Так |
| Верхній душ | Так |
| Шланг | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душова штанга | Ні |
| Змішувач | Так |
| Мильниця | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина шланга | 1500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1533 см |
| Тропічний душ | 300mm x 300mm (неіржавіюча сталь) |
- Ціна: 16 099 ₴









