
Біметалічний радіатор CALOR Perfect FB 500/100, 200 Вт
- Готово до відправки
- Код: 1011495
427 ₴
- +380 (50) 500-59-19Відділ продажів
- +380 (73) 500-59-19Відділ продажів
Радіатори опалення Біметалічний радіатор CALOR Perfect FB 500/100, 200 Вт
Купити радіатори опалення можна за дуже вигідною ціною. При цьому власники інженерної сантехніки отримають естетично привабливі та надійні вироби. Оригінальні моделі вдало вписуються в будь-який інтер'єр і часто стають невід'ємним елементом. Тепер не потрібно ховати непривабливу гармошку за щільними шторами. Особливості сучасних моделей, завдяки яким варто замінити старе обладнання новим:
- компактні габарити радіаторів та їх легка вага;
- підходить для установки в опалювальну систему з автоматичним регулюванням температури;
- підвищена теплопровідність;
- економічність - на нагрівання 1 м² приміщення витрачається набагато менше енергії, ніж при батареях старого зразка.
Сучасні моделі представлені у варіантах виробів для централізованих систем опалення та індивідуального обігріву. Вибрати відповідний радіатор можна з різних матеріалів: сталь, алюміній або біметал та інші. Вже сьогодні можна замовити опалювальний радіатор з доставкою. Це відмінний спосіб заощадити та отримати якісний виріб, який прослужить довгий час.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Calor |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 15.7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Максимальна температура теплоносія | 100 град. |
| Максимальний робочий тиск | 20 бар |
| Матеріал | Біметал |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Стан | Новий |
| Теплова потужність | 200 Вт |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 550 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Комплектація | |
| Заглушка | Ні |
| Кран Маєвського | Ні |
| Кронштейн | Ні |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Кількість секцій | 10 |
| Матеріал радіатора | Сталь — алюміній |
| Міжосьова відстань | 500 |
| Опресувальний тиск | 30 бар |
- Ціна: 427 ₴

