
Кухонна мийка WEZER W5050(06) Satin 500x500x160 мм + сифон
- Немає в наявності
- Код: 1039010
Ціну уточнюйте
- +380 (50) 500-59-19Відділ продажів
- +380 (73) 500-59-19Відділ продажів
Мийка для кухні Wezer W5050(06) Satin зроблена литою та з нержавіючої сталі. Нержавіюча сталь найкращий матеріал для виготовлення мийок та сантехніки. Вона стійка до різких перепадів температур і її легко доглядати. До неї не прилипає бруд і вона не темніє.
Лита конструкція унеможливлює наявність швів, які з часом можуть протікати. До неї в комплект підійде будь-який кран так, як слив розташований точно по центру.
Обладнання вашої кухні - це важливий компонент комфорту вашої оселі. Адже на саме тут готують інгредієнти для приготування їжі, чистять, миють овочі, посуд та збирається вся родина. Тож інтернет-магазин Flapmarket пропонує обладнання високої якості за для вашого комфорту в різних цінових категоріях.
Мийка на кухню WEZER W5050(06) Satin 500x500x160 мм + сифон в Україні з інтернет-магазину підходить для щоденного використання протягом тривалого терміну.
Тут поєднується естетика із практичністю, тому на сайті представлений широкий асортимент виробів та комплектуючих до них.
Чому варто придбати кухонну мийку у Flapmarket
На сайті Flapmarket ви зможете купити мийку для кухні WEZER W5050(06) Satin 500x500x160 мм + сифон недорого. Достатньо обрати модель, що вам сподобалась та оформити замовлення. Або телефонуйте - наші менеджери зможуть відповісти на ваші питання та допоможуть з вибором.
Вся система виконана якісно та відрізняється тривалим терміном експлуатації. Бажаєте, щоб у вас на кухні був правильно організован простір та обрано зручне місце для миття, тоді звертайтесь на сайт Flapmarket..
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WEZER |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Отвір під змішувач | Так |
| Розташування крила | Зверху |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення мийки | Накладна |
| Тип поверхні | Полірована |
| Товщина металу | 0.6 мм |
| Товщина стінок мийки | 0.6 мм |
| Форма мийки | Квадратна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота мийки | 163 мм |
| Глибина чаші | 160 мм |
| Довжина мийки | 500 мм |
| Діаметр зливного отвору | 3 1/2" |
| Ширина мийки | 500 мм |
| Ширина шафи (для мийки) | 600 мм |
| Комплектація | |
| Дозатор миючого засобу | Ні |
| Клапан-автомат | Ні |
| Коландер | Ні |
| Сіфон | Так |
- Ціна: Ціну уточнюйте






