
Шланг для підведення води ITAL Ultra 200 см гайка-штуцер 1/2"
- Немає в наявності
- Код: 1044534
238 ₴
- +380 (50) 500-59-19Відділ продажів
- +380 (73) 500-59-19Відділ продажів
Для того, щоб зробити своє життя в власному будинку комфортнішим та організувати якісний забір води для швидкого підключення побутового обладнання, полив рослин, тоді постає питання купити водопровідні шланги ITAL Ultra 200 см гайка-штуцер 1/2" в Україні від виробника.
В зручному місці дозволяє розташувати комунікації гнучка підводка води.
Сантехнічні комплектуючі дозволяють зміщувати виріб щодо змішувача без загрози пошкодження та вдало маскувати під час монтажу.
Переваги водопровідних шлангів
На сайті представлені моделі з певним маркуванням стрічки:
- червона для гнучкого підведення до гарячої води;
- синя для холодної;
- червона та синя для універсального використання.
Гнучкі шланги для води в інтернет-магазині підтримують температурний режим, відрізняються герметичністю та витримкою високого тиску.
Чому вибирають у нас
Flapmarket суворо перевіряє кожну одиницю товару перед відправкою. Щоб замовити шланг для підключення води ITAL Ultra 200 см гайка-штуцер 1/2" з доставкою від виробника, заповніть електронну форму заявки або зателефонуйте. Інтернет-магазин виробника користується популярністю:
- якість;
- асортимент;
- доставка;
- акції та спецпропозиції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ITAL |
| Країна виробник | Китай |
| Внутрішній діаметр підводки | 8.5 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 2000 мм |
| Зовнішній діаметр підводки | 12.5 мм |
| Максимальна температура робочої рідини | 90 град. |
| Матеріал шланга | Гума (EPDM) з опліткою з нержавіючої сталевого дроту |
| Мінімальна температура робочої рідини | 1 град. |
| Призначення гнучкої підводки | Для посудомийних машин, Для біде, Для унітазів, Для змішувачів, Для бойлерів, Для пісуарів |
| Радіус вигину | 65 мм |
| Робочий тиск | 16 бар |
| Середовище робоче | Вода |
| Тиск на розрив, більше | 20 бар |
| Підключення гнучкої підводки | |
| Внутрішня різьба | 1/2" |
| Зовнішня різьба | 1/2" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пропускна здатність | 40 куб. м/час |
- Ціна: 238 ₴



