
Шланг для підведення води ITAL Ultra 60 см гайка-штуцер 1/2"
- Немає в наявності
- Код: 1044522
120 ₴
- +380 (50) 500-59-19Відділ продажів
- +380 (73) 500-59-19Відділ продажів
Для того, щоб зробити своє життя в власному будинку комфортнішим та організувати якісний забір води для швидкого підключення побутового обладнання, полив рослин, тоді постає питання купити водопровідні шланги ITAL Ultra 60 см гайка-штуцер 1/2" в Україні від виробника.
Гнучка підводка води дозволить розташувати комунікації в зручному для вас місці.
А для того, щоб зміщувати виріб щодо змішувача без загрози пошкодження та вдало маскувати під час монтажу - дозволять сантехнічні комплектуючі.
Чому варто придбати водопровідний шланг
Модель допускає невелике відхилення змішувача від розміщення. Це питання легко вирішується за допомогою зміни його положення. А легкість монтажу не вимагає використання зварювання. Flapmarket реалізує водопровідні шланги гнучкі ITAL Ultra 60 см гайка-штуцер 1/2" недорого з різними технічними характеристиками.
Для зручності пошуку на сайті продумано грамотне сортування товару згідно з характеристиками інструменту. Підключення всіх водопровідних комунікацій стало можливим за допомогою гнучкого шлангу. Армування обплетенням дозволяє використовувати виріб під високим тиском та гарантує тривалий термін експлуатації за рахунок міцного матеріалу. Популярністю користується обплетення з нержавіючої сталі, де комплектуючі виготовляються з нержавіючої сталі та нікелевої латуні відповідно.
Чому вибирають у нас
Flapmarket суворо перевіряє кожну одиницю товару перед відправкою. Щоб замовити шланг для підключення води ITAL Ultra 60 см гайка-штуцер 1/2" з доставкою від виробника, заповніть електронну форму заявки або зателефонуйте. Інтернет-магазин виробника користується популярністю:
- якість;
- асортимент;
- доставка;
- акції та спецпропозиції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ITAL |
| Країна виробник | Китай |
| Внутрішній діаметр підводки | 8.5 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 600 мм |
| Зовнішній діаметр підводки | 12.5 мм |
| Максимальна температура робочої рідини | 90 град. |
| Матеріал шланга | Гума (EPDM) з опліткою з нержавіючої сталевого дроту |
| Мінімальна температура робочої рідини | 1 град. |
| Призначення гнучкої підводки | Для посудомийних машин, Для біде, Для унітазів, Для змішувачів, Для бойлерів, Для пісуарів |
| Радіус вигину | 65 мм |
| Робочий тиск | 16 бар |
| Середовище робоче | Вода |
| Тиск на розрив, більше | 20 бар |
| Підключення гнучкої підводки | |
| Внутрішня різьба | 1/2" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пропускна здатність | 40 куб. м/час |
- Ціна: 120 ₴



