
Шланг газовий Eco-Flex Газ/Стандарт 120 см гайка-штуцер 3/4"
- Готово до відправки
- Код: 1035072
507 ₴
- +380 (50) 500-59-19Відділ продажів
- +380 (73) 500-59-19Відділ продажів
Спеціальне якісне обладнання необхідно для підключення побутових плит, газових колонок та котлів вітчизняного та імпортного виробництва.
Ви можете придбати шланги для газу Eco-Flex Газ/Стандарт 120 см гайка-штуцер 3/4" в інтернет-магазині Flapmarket, що відповідають всі вимоги.
Виробник реалізує аксесуари для газового обладнання найвищої якості.
Переваги гнучких шлангів для газу
Клієнти вибирають продукцію від Flapmarket, тому що:
- гнучкість;
- розтягування;
- стійкість до високого тиску;
- герметичність;
- міцність;
- відповідність нормам ДСТУ;
- спеціальне покриття для захисту від хімічних засобів;
- тривалий термін експлуатації.
Flapmarket пропонує продукцію, виготовлену з нержавіючих гнучких виробів або іншого матеріалу. Шланги для підключення газового обладнання Eco-Flex Газ/Стандарт 120 см гайка-штуцер 3/4" недорого ви знайдете на сайті виробника. Зручне сортування товару дозволить швидко знайти потрібне обладнання.
Flapmarket реалізує шланги для газових плит, казанів, газових колонок. Детальні характеристики дозволяють точно підібрати та замовити гнучкий шланг для газу Eco-Flex Газ/Стандарт 120 см гайка-штуцер 3/4" з доставкою. Бажаєте перевірену продукцію з високим інтервалом температурного режиму? На сайті представлений асортимент із широкою сферою застосування, виготовлений за ДСТУ.
Нас обирають, тому що пропонуємо взаємовигідні умови:
- якість товару;
- відповідність заявленим вимогам;
- прийнятна вартість;
- доставка;
- акції та спецпропозиції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ecoflex |
| Країна виробник | Україна |
| Внутрішній діаметр підводки | 16.3 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 1200 мм |
| Зовнішній діаметр підводки | 21.7 мм |
| Максимальна температура робочої рідини | 70 град. |
| Матеріал шланга | Нержавіюча сталь |
| Призначення гнучкої підводки | Для газових колонок, Для газових плит, Для газових котлів, Для котлів |
| Робочий тиск | 0.5 бар |
| Середовище робоче | Газ |
| Підключення гнучкої підводки | |
| Внутрішня різьба | 3/4" |
| Зовнішня різьба | 3/4" |
- Ціна: 507 ₴

