
Душова система GAPPO G2407-8, вилив - перемикач на лійку
- Немає в наявності
- Код: 1034057
15 672 ₴
- +380 (50) 500-59-19Відділ продажів
- +380 (73) 500-59-19Відділ продажів
Flapmarket – це онлайн-магазин, де ви знайдете сантехніку та комплектуючі до неї, душові гарнітури GAPPO G2407-8, вилив - перемикач на лійку, білий/хром недорого. Асортимент товару постійно поповнюється. Тут зібрана лише перевірена та якісна сантехніка брендів Gappo, Frap, Faop, Wezer. На сайті представлені сучасні комплектації душових за прийнятними цінами.
Ассортимент та ціни на душові системі в Україні
Гігієнічний душ розширить функціонал ванної кімнати та додасть належного рівня комфорту. Продумана душова система GAPPO G2407-8, вилив - перемикач на лійку, білий/хром в інтернет-магазині призначена для використання як у окремій кабінці, так і у ванній.
У стандартну комплектацію входить:
- змішувач;
- шланг;
- лійка;
- фурнітура.
Подача води йде із змішувача по шлангу і розсіюється струменями. Конструкція дозволяє регулювати потік води та температуру. Простота регулювання напору не викликає проблем під час використання.
Переваги покупки в Flapmarket
Flapmarket пропонує купити душові системи GAPPO G2407-8, вилив - перемикач на лійку, білий/хром в Україні, виготовлені із міцного металу. На сайті представлені моделі з хромовим покриттям шлангів і труб моделей, що вбудовуються, що гарантує тривалий термін експлуатації. Волога та механічні пошкодження не страшні, тому настав час замовити душову систему GAPPO G2407-8, вилив - перемикач на лійку, білий/хром з доставкою додому.
Переваги покупки сантехніки Flapmarket очевидні:
- простота монтажу;
- економія вільного простору;
- вибір вентильних та термостатних систем.
Зазвичай, саме від конструкції, виготовлення, матеріалів, функціонування та додаткових аксесуарів залежить ціна на системи для душу GAPPO G2407-8, вилив - перемикач на лійку, білий/хром від виробника. Ми дбаємо про кожного покупця, тому є можливість придбати екологічний сучасний душ зі знижками і за спеціальними пропозиціями. Тож для покращення інтер'єру ванної кімнати та забезпечення власного комфорту обирай магазин Flapmarket.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gappo |
| Країна виробник | Китай |
| Встановлення | Настінна |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Колір | Білий |
| Кількість режимів струменя | 3 |
| Матеріал душової системи | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Стилістика дизайну | Сучасний стиль |
| Комплектація | |
| Верхній душ | Так |
| Вилив | Так |
| Душова штанга | Так |
| Змішувач | Так |
| Ручний душ | Так |
| Термостат | Ні |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Шланг | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1570 мм |
| Довжина шланга | 1500 мм |
| Діаметр | 300 мм |
| Додаткові функції | |
| Ручний душ регульований по висоті | Так |
| Ручний душ регульований по нахилу | Так |
| Функція економії води | Так |
- Ціна: 15 672 ₴






