
Гнучка підводка для води ITAL Pro-Flex 30 см гайка-гайка 1/2"
- Немає в наявності
- Код: 1038445
53 ₴
- +380 (50) 500-59-19Відділ продажів
- +380 (73) 500-59-19Відділ продажів
Коли потрібен якісний забір води для швидкого підключення побутового обладнання або організувати полив рослин, тоді необхідно купити водопровідні шланги ITAL Pro-Flex 30 см гайка-гайка 1/2" в Україні від виробника.
В зручному місці дозволяє розташувати комунікації гнучка підводка води.
Сантехнічні комплектуючі дозволяють зміщувати виріб щодо змішувача без загрози пошкодження та вдало маскувати під час монтажу.
Переваги водопровідних шлангів
На сайті представлені моделі з певним маркуванням стрічки:
- червона для гнучкого підведення до гарячої води;
- синя для холодної;
- червона та синя для універсального використання.
Гнучкі шланги для води в інтернет-магазині підтримують температурний режим, відрізняються герметичністю та витримкою високого тиску.
Чому вибирають у нас
Ціна на шланг для підведення води ITAL Pro-Flex 30 см гайка-гайка 1/2" від виробника залежить від довжини, діаметра виробу, покриття та використовуваного матеріалу, конструкції, призначення, технології виробництва. Flapmarket реалізує сантехнічне обладнання, що відповідає заявленим вимогам. Під час виготовлення використовується перевірена сировина, що гарантує тривалий термін використання.
Потрібно швидко підключити обладнання у ванній чи організувати полив рослин? Гнучкий шланг характеризується простою установкою та доступним методом з'єднання. Настав час придбати якісний товар без загрози пошкодження під час монтажу та використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ITAL |
| Країна виробник | Китай |
| Внутрішній діаметр підводки | 8.5 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 300 мм |
| Зовнішній діаметр підводки | 12.5 мм |
| Максимальна температура робочої рідини | 90 град. |
| Матеріал шланга | Гума (EPDM) з опліткою з нержавіючої сталевого дроту |
| Мінімальна температура робочої рідини | 1 град. |
| Призначення гнучкої підводки | Для посудомийних машин, Для унітазів, Для змішувачів, Для бойлерів, Для пісуарів, Для біде |
| Радіус вигину | 65 мм |
| Робочий тиск | 16 бар |
| Середовище робоче | Вода |
| Тиск на розрив, більше | 20 бар |
| Підключення гнучкої підводки | |
| Внутрішня різьба | 1/2" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пропускна здатність | 40 куб. м/час |
- Ціна: 53 ₴



