
Котел електричний FENIKS F200 4.5 кВт, 220/380V (FFM200_4,5)
- Немає в наявності
- Код: 1045608
8 964 ₴
- +380 (50) 500-59-19Відділ продажів
- +380 (73) 500-59-19Відділ продажів
Котел електричний FENIKS F200 4.5 кВт, 220/380V (FFM200_4,5)
Котли FENIKS представлені в широкому асортименті, щоб відповідати Вашим вимогам. Ви можете замовити електрокотли в Україні у нас за вигідною ціною. Наші Котел електричний Feniks F200 4.5 кВт виробляються з високоякісних матеріалів і мають довгий термін служби.
Електрокотли мають низку переваг:
- Можливість підключення кімнатного термостата.
- Режим "тепла підлога".
- Циркуляційний насос.
Крім того, регулювання потужності та спосіб нагріву Котел електричний Feniks F200 4.5 кВт дає змогу Вам точно налаштувати температуру у вашому домі. Таким чином, Ви можете заощадити на витратах енергії та створити комфортну атмосферу в домі.
Не пропустіть можливість придбати Котел електричний Feniks F200 4.5 кВт недорого в Україні! Зробіть замовлення прямо зараз і насолоджуйтеся теплом і затишком у Вашому домі!
Електрокотли в інтернет-магазині Flapmarket
Якщо Ви шукаєте надійні та ефективні електричні котли для вашого будинку, зверніть увагу на Котел електричний Feniks F200 4.5 кВт. У нас є гарантія на електричні котли від виробника, яка підтверджує високу якість нашої продукції.
Переваги роботи з нами:
- гарантія від виробника.
- конкурентоспроможна ціна на електрокотли в Україні.
Котел електричний Feniks F200 4.5 кВт може бути встановлений настінно та мати термостат для безшумної комутації. Це гарантує комфортний і тихий процес нагріву Вашого будинку. Не пропустіть можливість придбати Котел електричний Feniks F200 4.5 кВт за вигідною ціною в Україні. Зверніться до нас сьогодні, щоб дізнатися більше про нашу продукцію і вибрати найкращий варіант для Вашого будинку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фенікс |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 8.4 кг |
| Вид пального | Електрика |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 99 % |
| Кількість ТЕНів | 3 шт. |
| Кількість теплообмінників | 1 шт. |
| Об'єм води в котлі | 1.3 л |
| Потужність номінальна | 4.5 кВт |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Стан | Новий |
| ТЕНовий нагрівач | Так |
| Теплоносій | Вода |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 660 мм |
| Вхід в систему опалення | 3/4" |
| Глибина | 160 мм |
| Повернення з системи опалення | 3/4" |
| Ширина | 260 мм |
| Опалення | |
| Максимальна температура в режимі опалення | 80 град. |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 2 бар |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 5 град. |
| Додаткові характеристики | |
| Можливість підключення кімнатного термостата-програматора | Так |
| Режим "тепла підлога" | Так |
| Циркуляційний насос | Так |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 380~400 В, 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Темно-сірий |
- Ціна: 8 964 ₴
- Спосіб упаковки: Котел FENIKS F200 - 1 шт. Керівництво з експлуатації - 1 шт. Комплект кріплень і шаблон отворів* - 1 шт. Упаковка картонна - 1 шт.




