
Шланг для підключення пральної машини Kronoplast 150 см (іH150034)
- Немає в наявності
- Код: 1036708
110 ₴
+380 (67) 500-59-19
Відділ продажів
- +380 (50) 500-59-19Відділ продажів
- +380 (73) 500-59-19Відділ продажів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шланг для підключення пральної чи посудомийної машини до мережі водопостачання. Довжина шланга 1,5 м. На торцях шланга знаходяться пластикові гайки з внутрішнім різьбленням 3/4". Комплектується пластмасовим сполучним штуцером 3/4".
Галузь застосування
- для підключення пральної або посудомийної машини до мережі водопостачання
Властивості
- конструкція шланга складається з гумової трубки, обплетеної нейлоновою ниткою та покритою пластиком.
- гайки та штуцер виконані з високоякісного пластику.
- всередину гайок вставлені гумові прокладки, які забезпечують герметичні з'єднання.
- робочий діапазон температур від 0 до + 95 °C
Технічні характеристики
- довжина шлангу 1,5 м
- внутрішній діаметр шлангу 10,5 мм
- зовнішній діаметр шланга 15 мм
- робочий тиск 10 бар
- зовнішнє різьблення штуцера 3/4"
- на торцях шланга знаходяться пластикові гайки з внутрішнім різьбленням 3/4"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kronoplast |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 1500 мм |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Внутрішній діаметр підводки | 10.5 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 95 град. |
| Матеріал шланга | ПВХ армований поліефірною ниткою |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 2 град. |
| Призначення гнучкої підводки | Для посудомічних машин, Для пральних машин |
| Зовнішній діаметр підводки | 15 мм |
| Робочий тиск | 10 бар |
| Середовище робоче | Вода |
| Під'єднання гнучкої підводки | |
| Внутрішня різьба | 3/4" |
- Ціна: 110 ₴



