
Змішувач для кухні WEZER PRO4A-02-BLACK
- Готово до відправки
- Код: 1044124
1 238 ₴
- +380 (50) 500-59-19Відділ продажів
- +380 (73) 500-59-19Відділ продажів
Змішувач для кухні Wezer PRO4A-02-BLACK з нержавіючої сталі
Змішувач для кухні Wezer PRO4A-02-BLACK з Г-подібним виливом. Стильне та сучасне рішення для вашої кухні. Виглядає красиво в будь-якому інтер'єрі. Чорний колір елегантно доповнює дизайн світлих і темних відтінків. Вилив на верхній частині у аератора прямий. Це дозволяє набирати габаритні ємності. Гусак не загнутий і не чіплятиметься. Виготовлений з нержавіючої сталі та пофарбований порошковою фарбою. Вона надійно зчепляється з металом і не злазить під час експлуатації. Вилив поворотний, що так само покращує ергономічні властивості змішувача. Важіль для регулювання напору та температури великого розміру, його зручно відкривати, налаштовувати та контролювати.
Комплектація змішувача для кухні чорного кольору Wezer PRO4A-02-BLACK:
- змішувач;
- гайка;
- підводка;
- гарантійний талон.
Купити змішувач для ванни з лійкою Wezer PRO4A-02-BLACK з доставкою по всій Україні. Актуальні та прийнятні ціни чекають на вас у каталозі нашого магазину. Можете бути впевнені як товар, у коробці є всі сертифікати якості та гарантійний талон. Обміняти товар чи повернути гроші можна згідно із законом України. Для замовлення змішувача для умивальника зв'яжіться з нашим менеджером.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WEZER |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Колір | Чорний |
| Кут повороту виливу | 360 град. |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Максимальна витрата води | 15 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Монтаж | На виріб |
| Поворотний вилив | Так |
| Покриття | Емаль |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Стан | Новий |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Тип приєднання | Гайка |
| Тип підводки | Гнучка |
| Форма виливу | Традиційна |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 350 мм |
| Висота виливу | 335 мм |
| Довжина виливу | 200 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
- Ціна: 1 238 ₴




