
Змішувач для кухні WEZER EKO4C-01-BLACK під фільтр зворотного осмосу
- Готово до відправки
- Код: 1044069
2 646 ₴
- +380 (50) 500-59-19Відділ продажів
- +380 (73) 500-59-19Відділ продажів
Змішувач для кухні на дві води Wezer EKO4C-01-BLACK
Змішувач для кухні з питною водою Wezer EKO4C-01-BLACK виготовлений з нержавіючої сталі. Забарвлений у чорний колір, виглядає на мийці дуже стильно. До стільниці кріпиться на гайку. У комплекті три підводки. Вони дозволяють воді, яка проходить через фільтр не змішуватись. Для відкриття потоку питної води використовується важіль, який менший. Не треба робити додатковий отвір, щоб підключати питну воду, як у крані фасетка. Дуже приємний бонус – це безшумна робота. За невелику вартість ви отримуєте чудовий змішувач, який прослужить не один десяток років. Зауважте, що в комплекті немає фільтра.
Комплектація крана на мийку з фільтром Wezer EKO4C-01-BLACK:
- змішувач;
- гнучкі підводки 3 шт;
- гайка;
- гарантійний талон.
Купити змішувач на кухню під фільтр осмосу Wezer EKO4C-01-BLACK з доставкою по всій Україні. Актуальні та прийнятні ціни чекають на вас у каталозі нашого магазину. Можете бути впевнені як товар, у коробці є всі сертифікати якості та гарантійний талон. Обміняти товар чи повернути гроші можна згідно із законом України. Для замовлення змішувача для умивальника зв'яжіться з нашим менеджером.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WEZER |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Колір | Чорний |
| Кут повороту виливу | 180 град. |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Максимальна витрата води | 15 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Монтаж | На виріб |
| Поворотний вилив | Так |
| Покриття | Емаль |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Підключення до фільтра | Так |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Стан | Новий |
| Тип змішувача (крана) | Двоважільний |
| Тип приєднання | Гайка |
| Тип підводки | Гнучка |
| Форма виливу | Традиційна |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Вбудований фільтр | Ні |
| Перемикач на фільтр | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 350 мм |
| Висота виливу | 318 мм |
| Довжина виливу | 235 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
- Ціна: 2 646 ₴



