
Опресувальник ручний WEZER 40 бар, (10 л)
- Готово до відправки
- Код: 1000732
1 586 ₴
- +380 (50) 500-59-19Відділ продажів
- +380 (73) 500-59-19Відділ продажів
Після монтажу системи опалення або водопроводу, її необхідно перевірити на працездатність. Саме для цього і використовують ручний опресувальник, розроблений компанією Wezer. Даним пристроєм можна перевірити щільність герметичність всіх з'єднувальних елементів системи.
Також, ручний опресувальник придатний для підкачування не лише води, а й гідравлічної олії та антифризу. Сталевий резервуар опресувальника має покриття з порошкової фарби, яка захищає його від вологи та окиснення. Верх ємності закривається кришкою, до якої кріпиться компресор з манометром. Далі до апарата підключається шлаг, другим кінцем, що з'єднується з системою, що перевіряється.
Характеристики ручного опресувальника від Wezer:
- температура рідини (С): від 5 до 50;
- в'язкість рідини (г/мм2): трохи більше 45;
- довжина шлангу (м): 1;
- тиск, що створюється (МПа): 4;
- об'єм бака (л): 10;
- тип різьблення підключення: зовнішня;
- діаметр (дюйми): 3/4;
- маса (кг): 3,5;
- габарити (мм): 330х180х240.
Комплектація ручного опресувальника:
- бак;
- манометр;
- механічний нагнітач;
- шланг високого тиску;
- ущільнювачі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | WEZER |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.5 кг |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Об'єм баку | 10 |
| Робочі умови | Вода, масло, гліцерин |
| Тип гідравлічного пресу | Ручний оприлюдник |
| Загальні параметри | |
| Ширина | 180 |
- Ціна: 1 586 ₴




