Топ

Скоба якірна для такера ITAL 50 мм, упаковка 300 шт
- Немає в наявності
- Код: 1043253
190 ₴/коробка
+380 (67) 500-59-19
Відділ продажів
- +380 (50) 500-59-19Відділ продажів
- +380 (73) 500-59-19Відділ продажів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якірна скоба під такер чорного кольору
Такий інструмент як такер дозволяє прискорити укладання труб для теплої підлоги. Працює за принципом степлера. Матеріал, з якого вона виготовлена, міцний пластик. Надійно фіксується в утеплювачі. Закріплюється по лінії. Підходить під стандартні та великі труби.
Характеристики касет під такер:
- Діаметр труби: 16-20 мм;
- Кількість: 300 шт;
- Матеріал: поліпропілен.
Купити такерну скобу за доступною ціною в Україні у магазині Flapmaket. У коробці 300 штук. Для замовлення додайте товар у кошик або зв'яжіться з менеджером самостійно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ITAL |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Висота опори | 50 мм |
| Кількість в упаковці, шт | 300 |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Максимальний діаметр обтискання | 17 мм |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -5 град. |
| Мінімальний діаметр обтискання | 14 мм |
| Монтаж | Під степлер (Такер) |
| Сфера застосування хомута | Для труб |
| Тип хомута | Пластиковий |
| Пакування | Пачка |
- Ціна: 190 ₴/коробка





