
Насос циркуляційний SHIMGE XPS 32-8-180, Qmax=10,0м³
- Немає в наявності
- Код: 1036253
4 361 ₴
- +380 (50) 500-59-19Відділ продажів
- +380 (73) 500-59-19Відділ продажів
Система примусового руху рідини по замкнутому контуру – одна із складових системи гарячого та холодного водопостачання. Коли потрібне прискорення теплоносія, необхідно купити циркуляційний насос SHIMGE XPS 32-8-180, Qmax = 10,0 м³ в Україні з гарантією якості. Flapmarket реалізує перевірені апарати для опалення та водопостачання.
Переваги циркуляційних насосів
Влаштування примусового руху води характеризується:
- економічністю;
- довговічністю;
- мінімальними габаритами;
- безшумною роботою.
Правильний монтаж забезпечує повну безшумність. Якщо порушено систему циркуляції, можна підібрати циркуляційні насоси SHIMGE XPS 32-8-180, Qmax = 10,0 м³ в інтернет-магазині. Широкий асортимент та різна цінова категорія дозволяють знайти свого покупця для виробів.
Як замовити циркуляційні насоси
Проблеми із системою примусового водопостачання? Чи потрібно замінити систему примусової рециркуляції рідини по замкнутому контуру? На сайті можна придбати насоси циркуляційні SHIMGE XPS 32-8-180, Qmax = 10,0 м³ недорого та порівняльного високої якості роботи.
Якщо тиск у системі водопостачання впало, купуй спеціальний апарат. Замовити циркуляційні насоси з доставкою можна через заповнення електронної форми заявки або по телефону. Flapmarket працює через онлайн-майданчик. Клієнти задоволені продукцією, а ми розвиваємось далі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shimge |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5.4 кг |
| Встановлення насоса | Горизонтальна/вертикальна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 110 град. |
| Максимальний напір | 8 м |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 0 град. |
| Мінімальна температура робочої рідини | 2 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пропускна здатність | 10 куб.м/год |
| Тип ротора | Мокрий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид насосу | Циркуляційний |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Комплектація | Насос із кабелем, Комплект гайок, Інструкція, гарантійний талон |
| Монтажна довжина | 180 мм |
| Спосіб встановлення насосу | Поверхневий |
| Стан | Нове |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Чиста |
- Ціна: 4 361 ₴





