
Змішувач для ванни FRAP F2262, чорний
- Готово до відправки
- Код: 1042385
3 118 ₴
- +380 (50) 500-59-19Відділ продажів
- +380 (73) 500-59-19Відділ продажів
Використання води в повсякденному житті допомагає підтримувати власну гігієну, зберігати чистоту в домі, готувати їжу і робить наше життя максимально комфортним.
Сучасна сантехніка стала настільки важливою частиною побуту, що її важливості майже ніхто не помічає. Тим не менш, аби підтримувати необхідний рівень, необхідно приділяти максимум уваги при виборі конкретної моделі різних приладів.
Тож при правильному підході та знанні параметрів можна навіть купити змішувачі для душу FRAP F2262, чорнийнедорого.
Ассортимент та ціни на змішувачі для душуСьогодні можна купити змішувачі для душу FRAP F2262, чорнийв Україні з різними системами механізмів керування водою. Найбільш популярними серед них є:
- одноричажні з картриджами;
- з роздільними механічними кранами;
- електронні сенсорні моделі;
Від рівня складності, надійності, матеріалу, якості зовнішнього покриття, довжини строку гарантії буде залежати ціна на кран для душу FRAP F2262, чорнийвід виробника. Окрім того, наявність додаткових аксесуарів, кріплень та дизайн вироба також мають велике значення, оскільки вид цих параметрів залежить зручність в умовах конкретної ванної кімнати чи душової кабіни.
Чому варто купити змішувач для ванни та душу в Flapmarket
На сайті інтернет-магазину Flapmarket можна замовити змішувач для душу FRAP F2262, чорнийз доставкою в будь-яке місто країни, обрати модель сантехнічної техніки від перевірених виробників. Для зручності, для кожного товару є опис характеристик обладнання.
При виникненні питань можна звертатися до менеджерів компанії. Їх контакти є в спеціальному розділі. Вони підкажуть найкращий варіант гарного змішувача під будь-який бюджет. Обирайте найкраще та оформлюйте замовлення негайно!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Frap |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 38 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Колір | Чорний |
| Кут повороту виливу | 180 град. |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Максимальна витрата води | 15 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Настінний |
| Поворотний вилив | Так |
| Покриття | Емаль |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Стан | Новий |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Тип підводки | Жорстка |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Душовий шланг | Ні |
| Лійка | Ні |
| Тримач для душової лійки | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина | 200 мм |
| Довжина виливу | 387 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Діаметр монтажних отворів | 169 мм |
| Ширина | 170 мм |
- Ціна: 3 118 ₴









