
Змішувач для кухні WEZER SOP4-R045-BLUE з гнучким виливом, синій
- Немає в наявності
- Код: 1036594
831 ₴
- +380 (50) 500-59-19Відділ продажів
- +380 (73) 500-59-19Відділ продажів
Потреба в сучасному та якісному сантехнічному обладнанні обумовлена потребою в наявності води на кухні та зручному керуванні цим процесом
Хоча купити змішувачі WEZER SOP4-R045-BLUE з гнучким виливом, синій для кухні в Україні сьогодні стає все простіше, не всім вдається отримати задовільний результат.
Не зважаючи на велику кількість виробників сантехнічного обладнання та широкого асортименту виробів з різними характеристиками, багато людей елементарно не знають на які критерії треба орієнтуватися.
Як обрати та замовити кухонний змішувач з доставкою
Те, якою буде ціна на кран для кухні WEZER SOP4-R045-BLUE з гнучким виливом, синій від виробника, багато в чому залежить від матеріалу, з якого його було зроблено. Найкращі та найдорожчі варіанти — це латунь або бронза, а також якісні стальні сплави. Бюджетні моделі роблять з силуминового сплаву, який служить менш за всі перераховані та є менш надійним. Для керування водним потоком можуть використовуватись механічні вентилі або картриджі з пластику. Іноді конструкція змішувачів термостати, сенсори та інше електронне обладнання.
Висота змішувача буде важлива для того, аби можна було підставити в мийку велику каструлю чи навіть відро. Але тут має значення не тільки висота крана, але й глибина чаші. Носик змішувача повинен розміщуватися над центром мийки. Серед додаткових функцій може бути окрема подача питної води, видвіжний носик з гибким шлангом, додатковий фільтр і таке інше.
Чому варто купити змішувач на кухню в інтернет-магазині Flapmarket
Обрати змішувач на кухню WEZER SOP4-R045-BLUE з гнучким виливом, синій в інтернет-магазині Flapmarket можна під будь-які потреби. На сайті представлена продукція перевірених та відомих виробників.
Для зручності та спрощення вибору необхідної сантехніки всі карточки товару містять інформацію про загальні характеристики. Також ви завжди можете звернутись до наших менеджерів будь-яким зручним способом - або зателефонувати, або через мессенджер, і вони залюбки вас проконсультують та допоможуть з вибором. Купуйте лише найкращу сантехнику для вашого дому!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WEZER |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гнучкий вилив | Так |
| Колір | Синій |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Силумін |
| Монтаж | На стільницю |
| Поворотний вилив | Так |
| Покриття | Емаль |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Стан | Новий |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 477 мм |
| Довжина виливу | 377 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Діаметр монтажних отворів | 30 мм |
| Ширина | 50 мм |
- Ціна: 831 ₴


